Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat na dysku - powstanie prezentacja multimedialna regionu

Powiat na dysku - powstanie prezentacja multimedialna regionu

Powiat na dysku - powstanie prezentacja multimedialna regionu

Powiśle doczeka się jeszcze w tym roku nowego wydawnictwa promocyjnego. Na krążku CD będzie można obejrzeć multimedialną prezentację powiatu. Dołączony zostanie do niej kilkuminutowy film poświęcony regionowi. 
Do tej pory materiały promocyjne ograniczały się głównie do broszur i folderów. Z zamiarem przygotowania czegoś w zdecydowanie bardziej nowoczesnej formie noszono się już od dawna. Teraz udało się na ten cel zdobyć pieniądze. Przeprowadzono już sesję zdjęciową w powiecie. Uwieczniono sporo ciekawych miejsc, bowiem prezentacja ma liczyć co najmniej sto „odsłon”. -Prezentacja poświęcona będzie ofercie turystycznej, inwestycyjnej i gospodarczej – mówi Janusz Dubajka, szef wydziału promocji w dąbrowskim starostwie powiatowym. Pomyślano nawet o dołączeniu do tych materiałów także części dla rolników – na przykład niezbędnika na temat finansowania z unijnych środków obszarów wiejskich oraz oferty Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Całość uzupełni film promocyjny trwający około 5 minut. Płyta CD z takim zestawem informacji o Powiślu ma być przede wszystkim wręczana zagranicznym i krajowym delegacjom odwiedzającym powiat. Materiał będzie mógł przejrzeć zresztą każdy chętny. Wystarczy, że ściągnie go sobie ze strony internetowej. Multimedialna prezentacja gotowa ma być do połowy grudnia. Koszt wydawnictwa to 10 tysięcy złotych. Po połowie sfinansuje je dąbrowskie starostwo oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. (ANS) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Powiśle doczeka się jeszcze w tym roku nowego wydawnictwa promocyjnego. Na krążku CD będzie można obejrzeć multimedialną prezentację powiatu. Dołączony zostanie do niej kilkuminutowy film poświęcony regionowi.  Do tej pory materiały promocyjne ograniczały się głównie do broszur i folderów. Z zamiarem przygotowania czegoś w zdecydowanie bardziej nowoczesnej formie noszono się już od dawna. Teraz udało się na ten cel zdobyć pieniądze. Przeprowadzono już sesję zdjęciową w powiecie. Uwieczniono sporo ciekawych miejsc, bowiem prezentacja ma liczyć co najmniej sto „odsłon”. -Prezentacja poświęcona będzie ofercie turystycznej, inwestycyjnej i gospodarczej – mówi Janusz Dubajka, szef wydziału promocji w dąbrowskim starostwie powiatowym. Pomyślano nawet o dołączeniu do tych materiałów także części dla rolników – na przykład niezbędnika na temat finansowania z unijnych środków obszarów wiejskich oraz oferty Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Całość uzupełni film promocyjny trwający około 5 minut. Płyta CD z takim zestawem informacji o Powiślu ma być przede wszystkim wręczana zagranicznym i krajowym delegacjom odwiedzającym powiat. Materiał będzie mógł przejrzeć zresztą każdy chętny. Wystarczy, że ściągnie go sobie ze strony internetowej. Multimedialna prezentacja gotowa ma być do połowy grudnia. Koszt wydawnictwa to 10 tysięcy złotych. Po połowie sfinansuje je dąbrowskie starostwo oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. (ANS)  Źródło: Gazeta Krakowska