Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat nadal szuka kandydatów - będzie konkurs na Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Powiat nadal szuka kandydatów - będzie konkurs na Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Powiat nadal szuka kandydatów - będzie konkurs na Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Zarząd powiatu dąbrowskiego ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Na pierwszy zgłosił się tylko jeden kandydat i... nie spełniał wymogów. W tej sytuacji Maria Smolicha nadal będzie pełniła funkcje dyrektora placówki. 
Zarząd powierzył jej to stanowisko do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Wiele wskazuje na to, że zostanie on ogłoszony już w październiku. Samorząd powiatu chciałby, aby nowy szef rozpoczął pracę najpóźniej 1 stycznia 2006 roku. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie musi mieć kilkuletnie doświadczenie zawodowe, być po studiach (najlepiej związanych z problematyką pracy w instytucjach opieki społecznej, a jeśli nie to po studiach podyplomowych z tego zakresu) oraz uprawnienia do kierowania tego typu placówkami. Musi także przedłożyć koncepcje pracy PCPR w latach 2006-2010. Maria Smolicha, pomimo kilku propozycji objęcia funkcji ,,na stałe”, nie wyraziła zgody. (MIR) 

Zarząd powiatu dąbrowskiego ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Na pierwszy zgłosił się tylko jeden kandydat i... nie spełniał wymogów. W tej sytuacji Maria Smolicha nadal będzie pełniła funkcje dyrektora placówki.  Zarząd powierzył jej to stanowisko do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Wiele wskazuje na to, że zostanie on ogłoszony już w październiku. Samorząd powiatu chciałby, aby nowy szef rozpoczął pracę najpóźniej 1 stycznia 2006 roku. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie musi mieć kilkuletnie doświadczenie zawodowe, być po studiach (najlepiej związanych z problematyką pracy w instytucjach opieki społecznej, a jeśli nie to po studiach podyplomowych z tego zakresu) oraz uprawnienia do kierowania tego typu placówkami. Musi także przedłożyć koncepcje pracy PCPR w latach 2006-2010. Maria Smolicha, pomimo kilku propozycji objęcia funkcji ,,na stałe”, nie wyraziła zgody. (MIR)