1. Powiatowa Biblioteka Publiczna otrzymała nowe książki

• Little Women,
  • The Secret Garden,
  • Anne of Green Gables.
Obecnie Powiatowa Biblioteka Publiczna z siedzibą w Brniu rozpoczyna gromadzenie książek anglojęzycznych. W ubiegłym tygodniu Polonia z Chicago przesłała partie książek (literatura młodzieżowa), które będą stanowić zalążek tworzenia nowego działu w bibliotece. Niektóre pozycje książkowe: Moby Dick, Huckleberry Finn, Treasure Island, Tom Sawyer,   Little Women, The Secret Garden, Anne of Green Gables.