1. Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt

Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt

Skład zwycięskiej drużyny:

1. Klaudia Boksa
2. Natalia Szułakiewicz
3. Karolina Pyzik
4. Karolina Trela
5. Joanna Nowak
6. Aleksandra Pagos
7. Martyna Prażuch
8. Dagmara Krupa
9. Katarzyna Motyka

Zawody w piłce ręcznej dziewcząt dla szkół gimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego rozegrano na boisku szkolnym przy Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 1, II miejsce zajął zespół z Olesna a na III miejscu uplasowała się drużyna z Luszowic. Najlepszą zawodniczką Zawodów została Klaudia Boksa z Gimnzajum nr 1. Skład zwycięskiej drużyny: 1. Klaudia Boksa2. Natalia Szułakiewicz3. Karolina Pyzik4. Karolina Trela5. Joanna Nowak6. Aleksandra Pagos7. Martyna Prażuch8. Dagmara Krupa9. Katarzyna Motyka Zawody sędziował Prezes PSZS – Andrzej Soja. Nagrody, które ufundował Zarząd Powiatu Dąbrowskiego wręczała Beata Chmielewska opiekunka zwycięskiej drużyny.