Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

13 stycznia 2009r. odbyła Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się po raz pierwszy w nowej hali widowiskowo - sportowej w Mędrzchowie. Wszystkich uczestników przywitali a następnie otworzyli turniej Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec oraz Dyrektor Gminazjum w Mędrzechowie Maria Misterka.

Do zawodów przystąpiło 8 gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy.

Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Woli Żelichowskiej, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gimnazjum w Radwanie.
W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Borkach i Gimnazjum w Mędrzechiwe.
Zwycięzcy grup zagrali ze sobą o miejsca 1 i 2, natomiast gimnazja z drugich miejsc zagrały o miejsca 3 i 4.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce Gimnazjum w Olesnie
II miejsce Gimnazjum w Podlipiu
III miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
IV miejsce Gimnazjum w Borkach

Nagrody w postaci i dyplomów, medali oraz pucharów, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył zwycięzcom Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa.

Gimnazjum w Oleśnie będzie reprezentowało Powiat Dąbrowski w zawodach wojewódzkich.

13 stycznia 2009r. odbyła Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się po raz pierwszy w nowej hali widowiskowo - sportowej w Mędrzchowie. Wszystkich uczestników przywitali a następnie otworzyli turniej Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec oraz Dyrektor Gminazjum w Mędrzechowie Maria Misterka. Do zawodów przystąpiło 8 gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Woli Żelichowskiej, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gimnazjum w Radwanie.W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Borkach i Gimnazjum w Mędrzechiwe.Zwycięzcy grup zagrali ze sobą o miejsca 1 i 2, natomiast gimnazja z drugich miejsc zagrały o miejsca 3 i 4. Wyniki rywalizacji: I miejsce Gimnazjum w OlesnieII miejsce Gimnazjum w PodlipiuIII miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIV miejsce Gimnazjum w Borkach Nagrody w postaci i dyplomów, medali oraz pucharów, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył zwycięzcom Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa. Gimnazjum w Oleśnie będzie reprezentowało Powiat Dąbrowski w zawodach wojewódzkich.