Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt

Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt

Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt

21 stycznia 2009r. odbyła Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody odbyły się hali widowiskowo - sportowej w Mędrzchowie.

Do zawodów przystąpiło 7 gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy.
Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Woli Żelichowskiej, Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Radwanie oraz Gimnazjum w Mędrzechowie.
W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Borkach oraz Gimnazjum w Oleśnie.
Zwycięzcy grup zagrali ze sobą o miejsca 1 i 2, natomiast gimnazja z drugich miejsc zagrały o miejsca 3 i 4.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce Gimnazjum w Borkach
II miejsce Gimnazjum w Radwanie
III miejsce Gimnazjum w Podlipiu
IV miejsce Gimnazjum w Woli Żelichowskiej

Nagrody w postaci i dyplomów, medali oraz pucharów, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył zwycięzcom Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec.
Gimnazjum w Borkach pod opieką Pani Bernadety Koniecznej, będzie reprezentowało Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych.

21 stycznia 2009r. odbyła Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody odbyły się hali widowiskowo - sportowej w Mędrzchowie. Do zawodów przystąpiło 7 gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy.Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Woli Żelichowskiej, Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Radwanie oraz Gimnazjum w Mędrzechowie.W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Borkach oraz Gimnazjum w Oleśnie.Zwycięzcy grup zagrali ze sobą o miejsca 1 i 2, natomiast gimnazja z drugich miejsc zagrały o miejsca 3 i 4. Wyniki rywalizacji: I miejsce Gimnazjum w BorkachII miejsce Gimnazjum w RadwanieIII miejsce Gimnazjum w PodlipiuIV miejsce Gimnazjum w Woli Żelichowskiej Nagrody w postaci i dyplomów, medali oraz pucharów, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył zwycięzcom Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec.Gimnazjum w Borkach pod opieką Pani Bernadety Koniecznej, będzie reprezentowało Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych.