1. Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców

Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców

Klasyfikacja końcowa indywidualna:

I miejsce: Daniel Lis, Gimnazjum Olesno
II miejsce: Kamil Lekarczyk, Gimnazjum Mędrzechów
III miejsce: Cezary Baliga, Gimnazjum Olesno
IV miejsce: Piotr Kądzielowa, Gimnazjum Olesno
V miejsce: Konrad Lekarczyk , Gimnazjum Mędrzechów,
VI miejsce: Jakub Kiełb, Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska

Klasyfikacja końcowa drużynowa:

I miejsce: Gimnazjum Olesno
II miejsce: Gimnazjum Mędrzechów
III miejsce: Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska

15 stycznia na hali sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie odbyła się powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców. Zawody odbyły się zgodnie z kalendarzem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Jak co roku w zawodach udział wzięli najlepsi reprezentanci szkół gimnazjalnych z powiatu dąbrowskiego: Gręboszów, Borki, Dąbrowa Tarnowska nr 2 oraz Mędrzechów. Zawodnicy startowali w rozgrywkach indywidualnych oraz drużynowych, a najlepsi uzyskali awans do zawodów rejonowych. Klasyfikacja końcowa indywidualna: I miejsce: Daniel Lis, Gimnazjum OlesnoII miejsce: Kamil Lekarczyk, Gimnazjum MędrzechówIII miejsce: Cezary Baliga, Gimnazjum OlesnoIV miejsce: Piotr Kądzielowa, Gimnazjum OlesnoV miejsce: Konrad Lekarczyk , Gimnazjum Mędrzechów,VI miejsce: Jakub Kiełb, Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska Klasyfikacja końcowa drużynowa: I miejsce: Gimnazjum OlesnoII miejsce: Gimnazjum MędrzechówIII miejsce: Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska Patronat honorowy nad turniejem objął Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec, który ufundował i wręczył najlepszym zawodnikom turnieju nagrody w postaci dyplomów, medali oraz pucharów. Głównym sędzią turnieju był nauczyciel z Gimnazjum Borki Marek Konieczny, a organizatorami nauczyciele z Zespołu Szkół w Mędrzechowie: Grzegorz Marszałek i Monika Tracz oraz LZS Mędrzechów.