1. Powiatowa Gimnazjda chłopców w tenisie stołowym

Powiatowa Gimnazjda chłopców w tenisie stołowym

Klasyfikacja Indywidualna:

I miejsce Misiaszek Wojciech Gimnazjum w Olesnie
II miejsce Chmielewski Maciej Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Janeczek Bartosz Gimnazjum w Oleśnie

IV miejsce Drewniany Dariusz Gimnazjum w Woli Żelichowskiej
V miejsce Dąbroś Łukasz Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
VI miejsce Kupiec Paweł Gimnazjum w Radwanie

Cała szósta będzie reprezentować Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych.

Klasyfikacja Drużynowa:

I miejsce Gimnazjum w Oleśnie
II miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Gimnazjum w Woli Żelichowskiej
IV miejsce Gimnazjum w Radwanie

W dniu 19 stycznia 2009r. w Gimnazjum w Oleśnie odbyła się Powiatowa Gimnazja chłopców w tenisie stołowym. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w kategorii indywidualnej oraz drużynowej. Klasyfikacja Indywidualna: I miejsce Misiaszek Wojciech Gimnazjum w OlesnieII miejsce Chmielewski Maciej Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce Janeczek Bartosz Gimnazjum w Oleśnie IV miejsce Drewniany Dariusz Gimnazjum w Woli ŻelichowskiejV miejsce Dąbroś Łukasz Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejVI miejsce Kupiec Paweł Gimnazjum w Radwanie Cała szósta będzie reprezentować Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych. Klasyfikacja Drużynowa: I miejsce Gimnazjum w OleśnieII miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce Gimnazjum w Woli ŻelichowskiejIV miejsce Gimnazjum w Radwanie Puchary, dyplomy oraz medale dla zwycięzców, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Andrzej Soja. Organizatorzy składają szczególne podziękowania Panu Tadeuszowi Łabędziowi za pomoc w zorganizowaniu turnieju.