1. Powiatowa Gimnazjda dziewcząt w tenisie stołowym

Powiatowa Gimnazjda dziewcząt w tenisie stołowym

Klasyfikacja Indywidualna: I miejsce Bełzowska Agnieszka Gimnazjum w Szczucinie
II miejsce Ciećko Dorota Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
III miejsce Tarka Marcelina Gimnazjum w Oleśnie

IV miejsce Łabuz Magdalena Gimnazjum w Borkach
V miejsce Dynak Agnieszka Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
VI miejsce Wąż Karolina Gimnazjum w Gruszowie Wielkim

Cała szósta będzie reprezentować Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych.

Klasyfikacja Drużynowa:

I miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim (drużyna I)
II miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim (drużyna II)
III miejsce Gimnazjum w Oleśnie

W dniu 22 stycznia 2009r. w Gimnazjum w Oleśnie odbyła się Powiatowa Gimnazja dziewcząt w tenisie stołowym. Uczestniczki zawodów rywalizowali ze sobą w kategorii indywidualnej oraz drużynowej. Klasyfikacja Indywidualna: I miejsce Bełzowska Agnieszka Gimnazjum w SzczucinieII miejsce Ciećko Dorota Gimnazjum w Gruszowie WielkimIII miejsce Tarka Marcelina Gimnazjum w Oleśnie IV miejsce Łabuz Magdalena Gimnazjum w BorkachV miejsce Dynak Agnieszka Gimnazjum w Gruszowie WielkimVI miejsce Wąż Karolina Gimnazjum w Gruszowie Wielkim Cała szósta będzie reprezentować Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych. Klasyfikacja Drużynowa: I miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim (drużyna I)II miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim (drużyna II)III miejsce Gimnazjum w Oleśnie Drużyny z Gruszowa Wielkiego będą reprezentować Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych. Puchary, dyplomy oraz medale dla zwycięzców, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył zwycięzcom Pan Tadeusz Łabędź.