1. Powiatowa Licealiada chłopców w siatkówce

Hańdo Piotr
Skoczylas Maciej
Podosek Szczepan

Dnia 10 lutego 2009 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie odbył się kolejny Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu. I miejsce obronili ubiegłoroczni mistrzowie powiatu – reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. II miejsce udało się wywalczyć uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ze Szczucina, III miejsce zajęli uczniowie z ZSP z Brnia, a IV z ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej. Organizatorami Turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ze Szczucina – Witold Błaszcz i Andrzej Radłowski oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.Nagrody w postaci pucharów, medali oraz dyplomów które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski zwycięzcom wręczyła Pani Monika Kosińska Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Skład zwycięskiej druzyny: Brzychczy MateuszCudziak KarolŁata ŁukaszDąbrowa TomaszKozyra MarcinZąbek PawełKrzak MarekHańdo PiotrSkoczylas MaciejPodosek Szczepan Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej będzie reprezentować Powiat Dąbrowski w zwodach rejonowych.