Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada Młodzieży w Badmintonie Drużynowym

Powiatowa Licealiada Młodzieży w Badmintonie Drużynowym

Powiatowa Licealiada Młodzieży w Badmintonie Drużynowym

  W dniu 12.12. br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szczucinie odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców.  Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy.
  W zawodach wzięły udział reprezentacje Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i Zespołu Szkół POnadgimnazjalnych w Brniu. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała sędzia zawodów Ewa Plebańska.

Wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA: 

     I miejsce- PCEiKZ w Szczucinie (drużyna w składzie: Paulina Łabuz, Małgorzata Kilian)

     II miejsce- ZSP w Brniu (drużyna w składzie: Agnieszka Sieroń, Monika Chrabąszcz)

     III miejsce- PCEiKZ w Szczucinie (drużyna w składzie: Magdalena Wójcik, Klaudia Dernoga)

 CHŁOPCY:

     I miejsce- PCEiKZ w Szczucinie (drużyna w składzie: Michał Początek, Krystian Makuchowski)

     II miejsce- ZSP w Brniu (drużyna w składzie: Jakub Młodziński, Mikołaj Kot)

  Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczali opiekunowie drużyn. Nagrody zostały zakupione ze środków dotacji powiatu dąbrowskiego w ramach realizacji zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

  W dniu 12.12. br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szczucinie odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców.  Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy.  W zawodach wzięły udział reprezentacje Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i Zespołu Szkół POnadgimnazjalnych w Brniu. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała sędzia zawodów Ewa Plebańska. Wyniki zawodów: DZIEWCZĘTA:       I miejsce- PCEiKZ w Szczucinie (drużyna w składzie: Paulina Łabuz, Małgorzata Kilian)      II miejsce- ZSP w Brniu (drużyna w składzie: Agnieszka Sieroń, Monika Chrabąszcz)      III miejsce- PCEiKZ w Szczucinie (drużyna w składzie: Magdalena Wójcik, Klaudia Dernoga)  CHŁOPCY:      I miejsce- PCEiKZ w Szczucinie (drużyna w składzie: Michał Początek, Krystian Makuchowski)      II miejsce- ZSP w Brniu (drużyna w składzie: Jakub Młodziński, Mikołaj Kot)   Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczali opiekunowie drużyn. Nagrody zostały zakupione ze środków dotacji powiatu dąbrowskiego w ramach realizacji zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.