Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym

27 listopada 2023 r. w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły średnie z terenu naszego powiatu.

Zawody zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”.

Wyniki:

Dziewczęta:

  • I miejsce – Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • II miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie
  • III miejsce – Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu

Chłopcy:

  • I miejsce - PCEiKZ w Szczucinie
  • II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
  • III miejsce - Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • IV miejsce - Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary i medale, które w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczyli Wicedyrektor ZS im. K. K. Baczyńskiego Adrian Janas i  Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Panek.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

27 listopada 2023 r. w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły średnie z terenu naszego powiatu. Zawody zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Wyniki: Dziewczęta: I miejsce – Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie III miejsce – Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu Chłopcy: I miejsce - PCEiKZ w Szczucinie II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce - Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej IV miejsce - Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary i medale, które w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczyli Wicedyrektor ZS im. K. K. Baczyńskiego Adrian Janas i  Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Panek. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.