1. Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt

Uczestniczyły 4 zespoły:

Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu

Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Szczucinie

Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 1

Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 2

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym" .

Wyniki rywalizacji:

1. ZSP. D.T. nr 1 – ZSP Breń 14:14
2. ZSP Szczucin – ZSP.D.T. nr 2 6:18
3. ZSP. D.T. nr 1 - ZSP Szczucin 10:12
4. ZSP Breń - ZSP.D.T. nr 2 6:26
5. ZSP Breń - ZSP Szczucin 10:27
6. ZSP. D.T. nr 1 - ZSP.D.T. nr 2 12:18

I,II,III miejsce zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.
Zwycięska drużyna została odznaczona medalami.

Sędziowali Mirosław Panek i Jarosław Będkowski

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 2
II miejsce - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Szczucinie
III miejsce - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 1
IV - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu

Skład zwycięskiej drużyny:

Taraszka Katarzyna
Niemczura Anna
Zbylut Ewelina
Wielbłąd Marzena
Bator Marcelina
Lichwała Justyna
Minor Wiktoria
Babiarz Anna
Rygulska Anna

Opiekunem drużyny jest Pani Agnieszka Golemo

Dnia 29 stycznia 2009r. w Zespole Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu odbyła się Powiatowa Licealiada młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt. Uczestniczyły 4 zespoły: Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Szczucinie Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 1 Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 2 Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym" . Wyniki rywalizacji: 1. ZSP. D.T. nr 1 – ZSP Breń 14:142. ZSP Szczucin – ZSP.D.T. nr 2 6:183. ZSP. D.T. nr 1 - ZSP Szczucin 10:124. ZSP Breń - ZSP.D.T. nr 2 6:265. ZSP Breń - ZSP Szczucin 10:276. ZSP. D.T. nr 1 - ZSP.D.T. nr 2 12:18 I,II,III miejsce zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.Zwycięska drużyna została odznaczona medalami. Sędziowali Mirosław Panek i Jarosław Będkowski Klasyfikacja końcowa: I miejsce - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 2II miejsce - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w SzczucinieIII miejsce - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Dąbrowie Tarnowskiej nr 1IV - Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu Skład zwycięskiej drużyny: Taraszka KatarzynaNiemczura AnnaZbylut EwelinaWielbłąd MarzenaBator MarcelinaLichwała JustynaMinor WiktoriaBabiarz AnnaRygulska Anna Opiekunem drużyny jest Pani Agnieszka Golemo Nagrody dla zwycięzców w postaci dyplomów, medali oraz pucharów, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył Dyrektor ZSP w Brniu Jarosław Boryczka oraz Inspektor Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Stanisław Krawiec. Drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej będzie reprezentować Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych.