1. Powiatowa LICEALIADA w piłce nożnej chłopców - „11”

Powiatowa LICEALIADA w piłce nożnej chłopców - „11”

Po rozlosowaniu mecze ułożyły się w następującej kolejności:

• I Mecz: ZSP nr 1 w DT – ZSP BREŃ 1: 1; rzuty karne 5:4
  • II Mecz: ZSP nr 2 w DT – ZSP Szczucin 0:1

Następnie przegrane drużyny rozegrały mecz o trzecie i czwarte miejsce.

• III MECZ: ZSP nr 2 w DT – ZSP BREŃ 3:1

Wygrane drużyny z półfinału rozegrały mecz finałowy:

• ZSP NR 1 w DT – ZSP SZCZUCIN 1: 1; rzuty Karne 4:5

Wyniki:

I MIEJSCE – ZSP W SZCZUCINIE

II MIEJSCE - ZSP NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
III MIEJSCE - ZSP NR 2 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
IV MIEJSCE - ZSP W BRNIU

W dniu 19 kwietnia br. na stadionie głównym Olesno Beers odbyły się Powiatowe Zawody w piłce nożnej chłopców dla szkół ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze wszystkich Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego. Licealiadę wygrała drużyna z ZSP w Szczucinie. Po rozlosowaniu mecze ułożyły się w następującej kolejności: I Mecz: ZSP nr 1 w DT – ZSP BREŃ 1: 1; rzuty karne 5:4 II Mecz: ZSP nr 2 w DT – ZSP Szczucin 0:1 Następnie przegrane drużyny rozegrały mecz o trzecie i czwarte miejsce. III MECZ: ZSP nr 2 w DT – ZSP BREŃ 3:1 Wygrane drużyny z półfinału rozegrały mecz finałowy: ZSP NR 1 w DT – ZSP SZCZUCIN 1: 1; rzuty Karne 4:5 Wyniki: I MIEJSCE – ZSP W SZCZUCINIE II MIEJSCE - ZSP NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJIII MIEJSCE - ZSP NR 2 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJIV MIEJSCE - ZSP W BRNIU Mecze były rozgrywane dwa razy po 25 minut. Organizatorami zawodów byli: Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP w Brniu - Mirosław Panek i Jarosław Będkowski. Sędziowali: Radosław Hońdo - sędzia główny oraz Bartłomiej Wilkosz i Artur Marek –asystenci.