Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

W dniu 26 kwietnia 2016 r. zgodnie w kalendarzem imprez sportowych w ramach Licealiady rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców. Gospodarzem zawodów był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Do sportowej rywalizacji na boisku w Oleśnie przystąpiły drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu dąbrowskiego.

Turniej rozegrany został w systemie "każdy z każdym", 2 x 10 min. Mecze sędziowali Jarosław Będkowski i Robert Barnaś.

Wyniki meczów:

PCEiKZ w Szczucinie - ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 1:0
ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu 2:4
PCEiKZ w Szczucinie – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 5:3
ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu 1:4
PCEiKZ w Szczucinie – ZSP w Brniu 5:3
ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 4:1

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/29_Powiatowa_Licealiada_w_pilce_noznej_chlopcow/009.jpg

Końcowe wyniki rywalizacji:
I miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/29_Powiatowa_Licealiada_w_pilce_noznej_chlopcow/017.jpg

Puchary, medale i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."

DJ

W dniu 26 kwietnia 2016 r. zgodnie w kalendarzem imprez sportowych w ramach Licealiady rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców. Gospodarzem zawodów był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Do sportowej rywalizacji na boisku w Oleśnie przystąpiły drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu dąbrowskiego. Turniej rozegrany został w systemie "każdy z każdym", 2 x 10 min. Mecze sędziowali Jarosław Będkowski i Robert Barnaś. Wyniki meczów: PCEiKZ w Szczucinie - ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 1:0ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu 2:4PCEiKZ w Szczucinie – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 5:3ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu 1:4PCEiKZ w Szczucinie – ZSP w Brniu 5:3ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 4:1 Końcowe wyniki rywalizacji:I miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w SzczucinieII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BrniuIII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Puchary, medale i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." DJ