Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w piłce nożnej „Orlik”

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej „Orlik”

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej „Orlik”

12 kwietnia 2024 r. na boisku sportowym ze sztuczną nawierzchnią w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców „Orlik”.

Do sportowej rywalizacji przystąpiły drużyny ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu.

1 miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

2 miejsce zajęli uczniowie I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, 3 miejsce drużyna PCEiKZ w Szczucinie, a 4 miejsce Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu.

Puchary, medale i dyplomy wręczali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Panek.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

https://powiatdabrowski.pl/files/aktualnosci/2023/10_pazdziernik/24_powiatowe_igrzyska/belka_zadanie%20wsp%C3%B3%C5%82finansowane%20-logo%20powiatu.jpg

12 kwietnia 2024 r. na boisku sportowym ze sztuczną nawierzchnią w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców „Orlik”. Do sportowej rywalizacji przystąpiły drużyny ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu. 1 miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. 2 miejsce zajęli uczniowie I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, 3 miejsce drużyna PCEiKZ w Szczucinie, a 4 miejsce Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu. Puchary, medale i dyplomy wręczali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Panek. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.