Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

W dniu 23 lutego 2010 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Szczucinie odbyły się Zawody w piłce siatkowej chłopców dla Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Dąbrowskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

W Zawodach wzięły udział reprezentacje: ZSP w Brniu, ZSP nr 1 i ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, oraz gospodarza imprezy ZSP w Szczucinie. Rozegrano 6 meczy metodą „każdy z każdym".

Prezentujemy oficjalne wyniki poszczególnych meczy:

1. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - ZSP Szczucin 2 : 0
2. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarn. - ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarn. 2 : 0
3. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP Breń 2 : 0
4. ZSP w Szczucinie – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarn. 2 : 0
5. ZSP w Szczucinie – ZSP w Brniu 0 : 2
6. ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarn.– ZSP w Brniu 0 : 2

Drugie miejsce zajęła drużyna ZSP w Brniu, trzecie miejsce wywalczył zespół z ZSP w Szczucinie, czwartą pozycję zająła drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Fundatorem nagród Powiatowych Zawodów, w postaci pucharów, medali i dyplomów był Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Hońdo z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Organizatorem Licealiady był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i pan Andrzej Radłowski, który również sędziował Zawody.

Opracowanie: PSZS

W dniu 23 lutego 2010 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Szczucinie odbyły się Zawody w piłce siatkowej chłopców dla Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Dąbrowskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. W Zawodach wzięły udział reprezentacje: ZSP w Brniu, ZSP nr 1 i ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, oraz gospodarza imprezy ZSP w Szczucinie. Rozegrano 6 meczy metodą „każdy z każdym". Prezentujemy oficjalne wyniki poszczególnych meczy: 1. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - ZSP Szczucin 2 : 02. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarn. - ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarn. 2 : 03. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP Breń 2 : 04. ZSP w Szczucinie – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarn. 2 : 05. ZSP w Szczucinie – ZSP w Brniu 0 : 26. ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarn.– ZSP w Brniu 0 : 2 Drugie miejsce zajęła drużyna ZSP w Brniu, trzecie miejsce wywalczył zespół z ZSP w Szczucinie, czwartą pozycję zająła drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Fundatorem nagród Powiatowych Zawodów, w postaci pucharów, medali i dyplomów był Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Hońdo z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.Organizatorem Licealiady był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i pan Andrzej Radłowski, który również sędziował Zawody. Opracowanie: PSZS
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG