Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

W czwartek 18 lutego br. w ramach Licealiady powiatu dąbrowskiego rozegrane zostały mecze piłki siatkowej chłopców. Gospodarzami zawodów był ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Na zawody wstawiły się wszystkie szkoły średnie naszego powiatu. Mecze rozegrane zostały w systemie "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. Zawody sędziowała Małgorzata Ciecińska.

Wszystkie mecze wzbudzały ogromne emocje, rzesza kulturalnych kibiców obserwowała i podziwiała akcje na boisku, a do ostatniego gwizdka nie wiadomo było jak uplasują się kolejne miejsca na podium.

Wyniki meczów przedstawiają się następująco:

1. PCEiKZ w Szczucinie – ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (0:2)
2. ZSP w Brniu – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (2:0)
3. PCEiKZ w Szczucinie – ZSP w Brniu (2:0)
4. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (0:2)
5. PCEiKZ w Szczucinie – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (2:0)
6. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu (1:2)

files/aktualnosci/2016/02_Luty/26_Powiatowa_Licealiada_w_pilce_siatkowej_chlopcow/l057.jpg

Ostatecznie uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie okazali się najlepsi. Chłopcy byli w bardzo dobrej formie, a świetna gra w obronie przyczyniła się do ich zwycięstwa. Kolejne miejsca na podium przypadły w udziale następującym drużynom:

I miejsce – PCEiKZ w Szczucinie (piekun drużyny: Andrzej Radłowski)
II miejsce – ZSP w Brniu (opiekun drużyny: Mirosław Panek)
III miejsce – ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (opiekun drużyny: Jolanta Borsa)
IV miejsce – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (opiekun drużyny: Mirosław Jastrząb)

Wszystkie drużyny z miejsc I – III nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami, a zwycięskie składy otrzymały dodatkowo medale. Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczała wicedyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Ruta.

files/aktualnosci/2016/02_Luty/26_Powiatowa_Licealiada_w_pilce_siatkowej_chlopcow/l063.jpg

Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."

Wszystkie drużyny z rąk otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz medale.

DJ

W czwartek 18 lutego br. w ramach Licealiady powiatu dąbrowskiego rozegrane zostały mecze piłki siatkowej chłopców. Gospodarzami zawodów był ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Na zawody wstawiły się wszystkie szkoły średnie naszego powiatu. Mecze rozegrane zostały w systemie "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. Zawody sędziowała Małgorzata Ciecińska. Wszystkie mecze wzbudzały ogromne emocje, rzesza kulturalnych kibiców obserwowała i podziwiała akcje na boisku, a do ostatniego gwizdka nie wiadomo było jak uplasują się kolejne miejsca na podium. Wyniki meczów przedstawiają się następująco: 1. PCEiKZ w Szczucinie – ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (0:2)2. ZSP w Brniu – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (2:0)3. PCEiKZ w Szczucinie – ZSP w Brniu (2:0)4. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (0:2)5. PCEiKZ w Szczucinie – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (2:0)6. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – ZSP w Brniu (1:2) Ostatecznie uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie okazali się najlepsi. Chłopcy byli w bardzo dobrej formie, a świetna gra w obronie przyczyniła się do ich zwycięstwa. Kolejne miejsca na podium przypadły w udziale następującym drużynom: I miejsce – PCEiKZ w Szczucinie (piekun drużyny: Andrzej Radłowski)II miejsce – ZSP w Brniu (opiekun drużyny: Mirosław Panek)III miejsce – ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (opiekun drużyny: Jolanta Borsa)IV miejsce – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (opiekun drużyny: Mirosław Jastrząb) Wszystkie drużyny z miejsc I – III nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami, a zwycięskie składy otrzymały dodatkowo medale. Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczała wicedyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Ruta. Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Wszystkie drużyny z rąk otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz medale. DJ