Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Liceliada Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

Powiatowa Liceliada Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

Powiatowa Liceliada Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

Rozgrywek sportowych w powiecie ciąg dalszy. W dniach 18 i 19 lutego 2020 roku na Sali widowiskowo sportowej w Szczucinie odbyła się Powiatowa Liceliada w zawodach w piłce siatkowej, których uczestnikami byli uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego.

Wszystkie mecze przeprowadzone zostały w systemie każdy z każdym.

18 lutego 2020 roku zawody rozegrali chłopcy, którzy wywalczyli następujące miejsca:

Miejsce I – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Miejsce II – I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsce III – Zespół Szkół w Brniu

Drugi dzień rywalizacji na boisku należał do dziewczyn. Dziewczęta reprezentujące wszystkie cztery szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu dąbrowskiego zajęły:

Miejsce I – I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsce II – Zespół Szkół w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsce III – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Wszystkie drużyny z podium nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami, a zwycięskie składy otrzymały dodatkowo medale, które wręczali w imieniu starosty Lesława Wieczorka dyrektor Magdalena Mach – Surowiec oraz wicedyrektor Marek Sztyler Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego. Zwycięskie drużyny w obu kategoriach będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach rejonowych.

Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."

Rozgrywek sportowych w powiecie ciąg dalszy. W dniach 18 i 19 lutego 2020 roku na Sali widowiskowo sportowej w Szczucinie odbyła się Powiatowa Liceliada w zawodach w piłce siatkowej, których uczestnikami byli uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Wszystkie mecze przeprowadzone zostały w systemie każdy z każdym. 18 lutego 2020 roku zawody rozegrali chłopcy, którzy wywalczyli następujące miejsca: Miejsce I – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Miejsce II – I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej Miejsce III – Zespół Szkół w Brniu Drugi dzień rywalizacji na boisku należał do dziewczyn. Dziewczęta reprezentujące wszystkie cztery szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu dąbrowskiego zajęły: Miejsce I – I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej Miejsce II – Zespół Szkół w Dąbrowie Tarnowskiej Miejsce III – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Wszystkie drużyny z podium nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami, a zwycięskie składy otrzymały dodatkowo medale, które wręczali w imieniu starosty Lesława Wieczorka dyrektor Magdalena Mach – Surowiec oraz wicedyrektor Marek Sztyler Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego. Zwycięskie drużyny w obu kategoriach będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach rejonowych. Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."