Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

W słoneczne przedpołudnie, 16 czerwca 2021 roku, na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i  chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 60 uczniów i uczennic reprezentujących Szkoły Podstawowe nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe z Mędrzechowa i  Zabrnia.

Wyniki:

Igrzyska Dzieci (klasy II-VI) – Dziewczęta:

 •  1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
 • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie
 • 3 miejsce ex aequo - Szkoła Podstawowa  nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
 • 3 miejsce ex aequo - Szkoła Podstawowa  w Zabrniu

Igrzyska Dzieci (klasy II-VI) – chłopcy:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

 • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie
 • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - dziewczęta: 

 • 1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
 • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Zabrniu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - chłopcy: 

 • 1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
 • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie
 • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Zabrniu

Wszystkim drużynom, które uplasowały się na podium wręczono puchary, medale i dyplomy.

Nagrody zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

W słoneczne przedpołudnie, 16 czerwca 2021 roku, na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i  chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 60 uczniów i uczennic reprezentujących Szkoły Podstawowe nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe z Mędrzechowa i  Zabrnia. Wyniki: Igrzyska Dzieci (klasy II-VI) – Dziewczęta:  1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie 3 miejsce ex aequo - Szkoła Podstawowa  nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 3 miejsce ex aequo - Szkoła Podstawowa  w Zabrniu Igrzyska Dzieci (klasy II-VI) – chłopcy: 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej  Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - dziewczęta:  1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Zabrniu Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - chłopcy:  1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie 3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Zabrniu Wszystkim drużynom, które uplasowały się na podium wręczono puchary, medale i dyplomy. Nagrody zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.