1. Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

Wyniki:

Igrzyska Dzieci (klasy III - IV) – Dziewczęta:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (43 pkt.)

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (23 pkt.)

Igrzyska Dzieci (klasy III - IV) – Chłopcy:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (91 pkt.)

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (80 pkt.)

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (57 pkt.)

Igrzyska Dzieci (klasy V-VI) – Dziewczęta:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (86 pkt.)

2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (75 pkt.)

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie (60 pkt.)

Igrzyska Dzieci (klasy V-VI) – Chłopcy:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (138 pkt.)

2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie (119 pkt.)

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (85 pkt.)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - Dziewczęta:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie (98 pkt.)

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (68 pkt.)

3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (57 pkt.)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - Chłopcy:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (113 pkt.)

2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie (81 pkt.)

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (41 pkt.)

W czwartek 13 kwietnia 2023 roku, na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Swoje reprezentacje w zawodach wystawiły Szkoły Podstawowe nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe z Mędrzechowa, Radgoszczy i Szczucina. Wyniki: Igrzyska Dzieci (klasy III - IV) – Dziewczęta: 1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (43 pkt.) 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (23 pkt.)   Igrzyska Dzieci (klasy III - IV) – Chłopcy: 1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (91 pkt.) 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (80 pkt.) 3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (57 pkt.)   Igrzyska Dzieci (klasy V-VI) – Dziewczęta: 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (86 pkt.) 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (75 pkt.) 3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie (60 pkt.)   Igrzyska Dzieci (klasy V-VI) – Chłopcy: 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (138 pkt.) 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie (119 pkt.) 3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (85 pkt.)   Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - Dziewczęta: 1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie (98 pkt.) 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (68 pkt.) 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (57 pkt.)   Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - Chłopcy: 1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (113 pkt.) 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie (81 pkt.) 3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy (41 pkt.)   Wszystkim drużynom, które uplasowały się na podium wręczono medale i dyplomy, które zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.