Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt
Dziś na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło aż 10 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe: nr 1, nr 2 i nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także podstawówki z Gręboszowa, Szczucina Zarzecza Dużego, Gruszowa Wielkiego, Borek, Olesna i Mędrzechowa.
 
I miejsce na podium wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, a III reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym.
 
Puchary, medale i dyplomy wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.
 
Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

 

Dziś na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło aż 10 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe: nr 1, nr 2 i nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także podstawówki z Gręboszowa, Szczucina Zarzecza Dużego, Gruszowa Wielkiego, Borek, Olesna i Mędrzechowa.   I miejsce na podium wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, a III reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym.   Puchary, medale i dyplomy wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.   Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.  
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG