Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej ORLIK Chłopców

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej ORLIK Chłopców

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej ORLIK Chłopców
Dziś w Oleśnie rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej ORLIK Chłopców. 1 miejsce na podium wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. 2 miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie, a 3 miejsce drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Oleśnie.
 
W zawodach uczestniczyli również uczniowie ze szkół podstawowych w Luszowicach, Radgoszczy, Gruszowie Wielkim, Smęgorzowie, Bolesławiu, Radwanie i nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.
 
Puchary, medale i dyplomy wręczał Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wraz Przewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mirosławem Pankiem.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Dziś w Oleśnie rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej ORLIK Chłopców. 1 miejsce na podium wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. 2 miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie, a 3 miejsce drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Oleśnie.   W zawodach uczestniczyli również uczniowie ze szkół podstawowych w Luszowicach, Radgoszczy, Gruszowie Wielkim, Smęgorzowie, Bolesławiu, Radwanie i nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.   Puchary, medale i dyplomy wręczał Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wraz Przewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mirosławem Pankiem. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.