Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej

Dziś na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

I miejsce na podium wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie, a III uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

W sportowych zmaganiach uczestniczyły również drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z Luszowic i Radgoszczy.

Puchary, medale i dyplomy wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Dziś na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. I miejsce na podium wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie, a III uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. W sportowych zmaganiach uczestniczyły również drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z Luszowic i Radgoszczy. Puchary, medale i dyplomy wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.