Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Dziś na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

I miejsce wywalczyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie, II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a III reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Puchary, medale i dyplomy wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Dziś na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. I miejsce wywalczyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie, II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a III reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Puchary, medale i dyplomy wręczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.