Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie drużynowym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie drużynowym

30 listopada 2011 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadę Młodzieży w badmintonie drużynowym. W zawodach tych wystartowało łącznie 15 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów.

W kategorii dziewcząt szkół podstawowych zwyciężyła drużyna SP Szczucin I (Katarzyna Walas i Dominika Szarek, opiekun Stanisław Dąbroś). Kolejne miejsca wywalczyły drużyny SP Szczucin II, SP Dąbrowica i SP Zabrnie.

Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci SP Borki (Jan Łuszcz i Kacper Jaje, opiekun Marek Konieczny). W pokonanym polu pozostawili oni drużyny SP Szczucin, SP Zabrnie I, SP Dąbrowica i SP Zabrnie II.

Wśród gimnazjalistek I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum w Szczucinie w składzie: Joanna Kokoszka i Kinga Mółka – opiekun Anna Dulak. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Gimnazjum Szczucin II i Gimnazjum w Borkach.

Kolejność na podium u chłopców była identyczna jak u dziewcząt, a skład zwycięskiej drużyny stanowili: Łukasz Sieroń i Jakub Młodziński – opiekun Anna Dulak.

Puchary, medale i dyplomy, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, zwycięzcom wręczyli organizatorzy zawodów: Anna Dulak – nauczycielka Gimnazjum w Szczucinie i Stanisław Dąbroś – sekretarz Szkolnego Związku Sportowego w Szczucinie.

opracowanie: S. Dąbroś

30 listopada 2011 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadę Młodzieży w badmintonie drużynowym. W zawodach tych wystartowało łącznie 15 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych zwyciężyła drużyna SP Szczucin I (Katarzyna Walas i Dominika Szarek, opiekun Stanisław Dąbroś). Kolejne miejsca wywalczyły drużyny SP Szczucin II, SP Dąbrowica i SP Zabrnie. Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci SP Borki (Jan Łuszcz i Kacper Jaje, opiekun Marek Konieczny). W pokonanym polu pozostawili oni drużyny SP Szczucin, SP Zabrnie I, SP Dąbrowica i SP Zabrnie II. Wśród gimnazjalistek I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum w Szczucinie w składzie: Joanna Kokoszka i Kinga Mółka – opiekun Anna Dulak. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Gimnazjum Szczucin II i Gimnazjum w Borkach. Kolejność na podium u chłopców była identyczna jak u dziewcząt, a skład zwycięskiej drużyny stanowili: Łukasz Sieroń i Jakub Młodziński – opiekun Anna Dulak. Puchary, medale i dyplomy, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, zwycięzcom wręczyli organizatorzy zawodów: Anna Dulak – nauczycielka Gimnazjum w Szczucinie i Stanisław Dąbroś – sekretarz Szkolnego Związku Sportowego w Szczucinie. opracowanie: S. Dąbroś