Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców

W środę 06.11.2019 r. na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn, które reprezentowały Szkołę Podstawową nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz szkoły w: Bolesławiu, Gręboszowie, Gruszowie Wielkim, Lipinach, Luszowicach, Nieczajnej Górnej, Oleśnie, Smęgorzowie, Szczucinie i Zabrniu. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” w czterech grupach eliminacyjnych, a zwycięskie drużyny każdej grupy tym samym systemem rozgrywek rozstrzygnęły finał.

Ostateczne wyniki zawodów po przeprowadzonych rozgrywkach w grupach i podczas finału:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie (9 pkt.)

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu (6 pkt.)

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (3 pkt.)

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim (0 pkt.)           

Puchary, medale i dyplomy dla drużyn, które stanęły na podium, w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Jastrząb wraz z opiekunami drużyn.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”. Za przeprowadzenie zawodów z ramienia PSZS odpowiedzialny był Robert Pacześniowski.

Robert Pacześniowski/ dagj

W środę 06.11.2019 r. na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn, które reprezentowały Szkołę Podstawową nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz szkoły w: Bolesławiu, Gręboszowie, Gruszowie Wielkim, Lipinach, Luszowicach, Nieczajnej Górnej, Oleśnie, Smęgorzowie, Szczucinie i Zabrniu. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” w czterech grupach eliminacyjnych, a zwycięskie drużyny każdej grupy tym samym systemem rozgrywek rozstrzygnęły finał. Ostateczne wyniki zawodów po przeprowadzonych rozgrywkach w grupach i podczas finału: I miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie (9 pkt.) II miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu (6 pkt.) III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (3 pkt.) IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim (0 pkt.)            Puchary, medale i dyplomy dla drużyn, które stanęły na podium, w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Jastrząb wraz z opiekunami drużyn. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”. Za przeprowadzenie zawodów z ramienia PSZS odpowiedzialny był Robert Pacześniowski. Robert Pacześniowski/ dagj