Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej

4 października 2023 r. na stadionie MLKS  „Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz „podstawówek” z Gruszowa Wielkiego, Luszowic, Mędrzechowa, Radgoszczy, Smęgorzowa i Szczucina.

 Zawody przeprowadzono w podziale na dwie kategorie (dziewczęta i chłopcy) w konkurencjach takich jak:

  • bieg na 100 merów,
  • bieg na 300 metrów,
  • bieg na 600 metrów,
  • bieg na 1000 metrów,
  • pchnięcie kulą,
  • rzut oszczepem,
  • skok w dal.

Medale i dyplomy dla uczestników zawodów, w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka  wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

4 października 2023 r. na stadionie MLKS  „Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz „podstawówek” z Gruszowa Wielkiego, Luszowic, Mędrzechowa, Radgoszczy, Smęgorzowa i Szczucina.  Zawody przeprowadzono w podziale na dwie kategorie (dziewczęta i chłopcy) w konkurencjach takich jak: bieg na 100 merów, bieg na 300 metrów, bieg na 600 metrów, bieg na 1000 metrów, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal. Medale i dyplomy dla uczestników zawodów, w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka  wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.