Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt
Wczoraj na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło aż 10 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe: nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także podstawówki z Gruszowa Wielkiego, Słupca, Gręboszowa, Luszowic, Nieczajnej Górnej, Bolesławia, Szczucina i Olesna.
 
I miejsce na podium wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu. II przypadło zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie, a III reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Nieczajnej Górnej.
 
Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Wczoraj na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło aż 10 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe: nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także podstawówki z Gruszowa Wielkiego, Słupca, Gręboszowa, Luszowic, Nieczajnej Górnej, Bolesławia, Szczucina i Olesna.   I miejsce na podium wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu. II przypadło zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie, a III reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Nieczajnej Górnej.   Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG