Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

W dniach 11 i 12 maja 2023 r. w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt  i chłopców („szóstki Orlik”). Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, następnie rozegrano półfinały i finały.

Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe w: Bolesławiu, Gruszowie Wielkim, Nieczajnie Dolnej, Oleśnie, Smęgorzowie i Szczucinie. Po przeprowadzonych rozgrywkach miejsce na podium w kategorii „dziewczęta” wywalczyły:

  1. miejsce Szkoła Podstawowa w Oleśnie
  2. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim

W piątek 12 maja 2023 r. na boisku zmierzyły się drużyny chłopców reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe w: Gręboszowie, Gruszowie Wielkim, Luszowicach, Oleśnie, Szczucinie i Zabrniu. Po podsumowaniu wyników poszczególnych meczów miejsce na podium przypadło drużynom reprezentującym następujące szkoły:

  1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  2. miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie

Puchary, medale i dyplomy laureatom rozgrywek w obu kategoriach wręczał Wicestarosta Krzysztof Bryk.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

W dniach 11 i 12 maja 2023 r. w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt  i chłopców („szóstki Orlik”). Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, następnie rozegrano półfinały i finały. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe w: Bolesławiu, Gruszowie Wielkim, Nieczajnie Dolnej, Oleśnie, Smęgorzowie i Szczucinie. Po przeprowadzonych rozgrywkach miejsce na podium w kategorii „dziewczęta” wywalczyły: miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim W piątek 12 maja 2023 r. na boisku zmierzyły się drużyny chłopców reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe w: Gręboszowie, Gruszowie Wielkim, Luszowicach, Oleśnie, Szczucinie i Zabrniu. Po podsumowaniu wyników poszczególnych meczów miejsce na podium przypadło drużynom reprezentującym następujące szkoły: miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie Puchary, medale i dyplomy laureatom rozgrywek w obu kategoriach wręczał Wicestarosta Krzysztof Bryk. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.