Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

15 kwietnia na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

1 miejsce na podium zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, 2 miejsce Szkoła Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, a 3 drużyna ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie.

4 miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Luszowicach.

Puchary, medale i dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczył nauczyciel Zbigniew Soja.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

15 kwietnia na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. 1 miejsce na podium zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, 2 miejsce Szkoła Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, a 3 drużyna ze Szkoły Podstawowej w Oleśnie. 4 miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Luszowicach. Puchary, medale i dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczył nauczyciel Zbigniew Soja. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.