Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

W dniu 19.03.2018 r. w Hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników reprezentujących: Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej oraz szkoły podstawowe z Gruszowa Wielkiego, Gręboszowa, Radgoszczy i Olesna. Zawody, które sędziował Marcin Wrona z Tarnowa, rozegrano systemem „każdy z każdym".

Wyniki poszczególnych meczy:

 • Szkoła Podstawowa w Oleśnie - Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim 0:1
 • Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. 6:3
 • Szkoła Podstawowa w Gręboszowie - Szkoła Podstawowa w Oleśnie 9:1
 • Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 2:1
 • Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. - Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 3:4
 • Szkoła Podstawowa w Oleśnie – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 0:5
 • Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. 8:5
 • Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 1:5
 • Szkoła Podstawowa w Oleśnie - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. 1:3
 • Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 1:7

Ostateczne wyniki klasyfikacji:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 8 pkt.
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim 6 pkt.
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 4 pkt.
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 pkt.
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie 0 pkt.

Zespoły, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, a członkowie zwycięskiej drużyny (w składzie: Błażej Białas, Łukasz Bociek, Dominik Koziara, Krystian Starsiak, Paweł Starsiak, Jakub Szczepański, Patryk Trela, Dawid Wesołowski, Łukasz Woziwoda, Dominik Wójtowicz, Konrad Wytrwał, Grzegorz Januś, Krzysztof Bogacz i Damian Kaczmarczyk) otrzymali również złote medale.

Puchary, medale i dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczyli Małgorzata Woziwoda, nauczycielka wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, bezpośrednio odpowiedzialna za przeprowadzenie zawodów, Jerzy Dąbrowa z SP w Gruszowie Wielkim oraz Mirosław Jastrząb, prezes PSZS w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa".

oprac. Jerzy Dąbrowa/mags

W dniu 19.03.2018 r. w Hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników reprezentujących: Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej oraz szkoły podstawowe z Gruszowa Wielkiego, Gręboszowa, Radgoszczy i Olesna. Zawody, które sędziował Marcin Wrona z Tarnowa, rozegrano systemem „każdy z każdym". Wyniki poszczególnych meczy: Szkoła Podstawowa w Oleśnie - Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim 0:1 Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. 6:3 Szkoła Podstawowa w Gręboszowie - Szkoła Podstawowa w Oleśnie 9:1 Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 2:1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. - Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 3:4 Szkoła Podstawowa w Oleśnie – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 0:5 Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. 8:5 Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 1:5 Szkoła Podstawowa w Oleśnie - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarn. 1:3 Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 1:7 Ostateczne wyniki klasyfikacji:I miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie 8 pkt.II miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim 6 pkt.III miejsce – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 4 pkt.IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 pkt.V miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie 0 pkt. Zespoły, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, a członkowie zwycięskiej drużyny (w składzie: Błażej Białas, Łukasz Bociek, Dominik Koziara, Krystian Starsiak, Paweł Starsiak, Jakub Szczepański, Patryk Trela, Dawid Wesołowski, Łukasz Woziwoda, Dominik Wójtowicz, Konrad Wytrwał, Grzegorz Januś, Krzysztof Bogacz i Damian Kaczmarczyk) otrzymali również złote medale. Puchary, medale i dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczyli Małgorzata Woziwoda, nauczycielka wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, bezpośrednio odpowiedzialna za przeprowadzenie zawodów, Jerzy Dąbrowa z SP w Gruszowie Wielkim oraz Mirosław Jastrząb, prezes PSZS w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa". oprac. Jerzy Dąbrowa/mags