Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym drużynowym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym drużynowym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym drużynowym

Wczoraj na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.

 

Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje z 10 szkół podstawowych (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz podstawówki z Borek, Olesna, Pilczy Żelichowskiej, Zarzecza Dużego, Szczucina, Radgoszczy, Słupca, Radwana i Smęgorzowa).

 

Klasyfikacja dziewcząt:

  • I miejsce Szkoła Podstawowa w Borkach (drużyna I)
  • II miejsce Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym
  • II miejsce Szkoła Podstawowa w Borkach (drużyna I)

W klasyfikacji chłopców I miejsce na podium wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodnikom ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy, a III reprezentantom Szkoły Podstawowej w Pilczy Żelichowskiej

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Wczoraj na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.   Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje z 10 szkół podstawowych (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz podstawówki z Borek, Olesna, Pilczy Żelichowskiej, Zarzecza Dużego, Szczucina, Radgoszczy, Słupca, Radwana i Smęgorzowa).   Klasyfikacja dziewcząt: I miejsce Szkoła Podstawowa w Borkach (drużyna I) II miejsce Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym II miejsce Szkoła Podstawowa w Borkach (drużyna I) W klasyfikacji chłopców I miejsce na podium wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodnikom ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy, a III reprezentantom Szkoły Podstawowej w Pilczy Żelichowskiej Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.