Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

W ubiegłą środę, 20 marca 2024 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym. W zawodach wzięło udział 32 uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego.

Wyniki turnieju w kategorii: „dziewczęta”

  • I miejsce - Oliwia Frąc (Szkoła Podstawowa w Borkach)
  • II miejsce - Magdalena Mietelska (Szkoła Podstawowa w Borkach)
  • III miejsce – Wiktoria Węgiel (Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym)

Wyniki turnieju w kategorii: „chłopcy”

  • I miejsce - Dawid Szpotan (Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej)
  • II miejsce - Alan Boryczka (Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej)
  • III miejsce - Krystian Krawiec (Szkoła Podstawowa w Radwanie)

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył laureatom turnieju w obu kategoriach pamiątkowe medale i dyplomy.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

W ubiegłą środę, 20 marca 2024 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym. W zawodach wzięło udział 32 uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Wyniki turnieju w kategorii: „dziewczęta” I miejsce - Oliwia Frąc (Szkoła Podstawowa w Borkach) II miejsce - Magdalena Mietelska (Szkoła Podstawowa w Borkach) III miejsce – Wiktoria Węgiel (Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym) Wyniki turnieju w kategorii: „chłopcy” I miejsce - Dawid Szpotan (Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej) II miejsce - Alan Boryczka (Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej) III miejsce - Krystian Krawiec (Szkoła Podstawowa w Radwanie) Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył laureatom turnieju w obu kategoriach pamiątkowe medale i dyplomy. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.