Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

W ubiegłym tygodniu, 20 marca 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym. W zawodach wzięli udział uczniowie klas VIII i VIII z Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz szkół podstawowych w: Borkach, Luszowicach, Oleśnie, Pilczy Żelichowskiej, Radwanie, Słupcu i Zalipiu.

Wyniki turnieju w kategorii: „dziewczęta”

  • I miejsce - Edyta Reczek z Szkoły Podstawowej w Oleśnie
  • II miejsce - Natalia Sokołowska z Szkoły Podstawowej w Zalipiu
  • III miejsce – Zuzanna Łos z Szkoły Podstawowej w Oleśnie

Wyniki turnieju w kategorii: „chłopcy”

  • I miejsce - Kacper Lipowicz z Szkoły Podstawowej w Oleśnie
  • II miejsce - Krystian Barabasz z Szkoły Podstawowej w Radwanie
  • III miejsce – Antoni Wrona z Szkoły Podstawowej w Oleśnie

Zwycięzcy rozgrywek w poszczególnych kategoriach otrzymali medale i dyplomy, które wręczał Jarosław Bartoń – członek Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, a zarazem Dyrektor Szkoły Podstawowej w Oleśnie, będącej gospodarzem zawodów.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

W ubiegłym tygodniu, 20 marca 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym. W zawodach wzięli udział uczniowie klas VIII i VIII z Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz szkół podstawowych w: Borkach, Luszowicach, Oleśnie, Pilczy Żelichowskiej, Radwanie, Słupcu i Zalipiu. Wyniki turnieju w kategorii: „dziewczęta” I miejsce - Edyta Reczek z Szkoły Podstawowej w Oleśnie II miejsce - Natalia Sokołowska z Szkoły Podstawowej w Zalipiu III miejsce – Zuzanna Łos z Szkoły Podstawowej w Oleśnie Wyniki turnieju w kategorii: „chłopcy” I miejsce - Kacper Lipowicz z Szkoły Podstawowej w Oleśnie II miejsce - Krystian Barabasz z Szkoły Podstawowej w Radwanie III miejsce – Antoni Wrona z Szkoły Podstawowej w Oleśnie Zwycięzcy rozgrywek w poszczególnych kategoriach otrzymali medale i dyplomy, które wręczał Jarosław Bartoń – członek Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, a zarazem Dyrektor Szkoły Podstawowej w Oleśnie, będącej gospodarzem zawodów. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.