Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Obchody Święta Policji

Powiatowe Obchody Święta Policji

Powiatowe Obchody Święta Policji

19 lipca 2022 roku, w 103.rocznicę powstania Policji Państwowej, w Ośrodku Spotkania Kultur odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji.

Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń, podziękowań za trud codziennej służby na rzecz bezpieczeństwa na Powiślu Dąbrowskim, a także gratulacji z okazji awansów. W tym roku akty mianowania na wyższe stopnie służbowe otrzymało 44 funkcjonariuszy (2 w korpusie oficerów, 27 w korpusie aspirantów, 12 w korpusie podoficerów i 3 w korpusie szeregowych). Odznaczono również 4 funkcjonariuszy Medalami 30-lecia powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Jarosław Kmieć wręczył symboliczne statuetki patrona policjantów Michała Archanioła, osobom wspierającym ich działania.

Z ramienia samorządu powiatowego życzenia funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym złożyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz. Podziękowali im również za wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i stałą obecność podczas wydarzeń patriotycznych i kulturalnych.

19 lipca 2022 roku, w 103.rocznicę powstania Policji Państwowej, w Ośrodku Spotkania Kultur odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń, podziękowań za trud codziennej służby na rzecz bezpieczeństwa na Powiślu Dąbrowskim, a także gratulacji z okazji awansów. W tym roku akty mianowania na wyższe stopnie służbowe otrzymało 44 funkcjonariuszy (2 w korpusie oficerów, 27 w korpusie aspirantów, 12 w korpusie podoficerów i 3 w korpusie szeregowych). Odznaczono również 4 funkcjonariuszy Medalami 30-lecia powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Jarosław Kmieć wręczył symboliczne statuetki patrona policjantów Michała Archanioła, osobom wspierającym ich działania. Z ramienia samorządu powiatowego życzenia funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym złożyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz. Podziękowali im również za wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i stałą obecność podczas wydarzeń patriotycznych i kulturalnych.