1. Powiatowe Obchody 83. rocznicy Wydarzeń Wrześniowych

Powiatowe Obchody 83. rocznicy Wydarzeń Wrześniowych

które odbędą się 18 września 2022 r. (niedziela) o godz. 10:30 w Szczucinie.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

• 10:30 Poświęcenie odnowionej mogiły Ignacego Boducha na cmentarzu Parafialnym w Szczucinie.
  • 10:40 Zbiórka delegacji, pocztów sztandarowych na placu parafialnym.
  • 11:00 Uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny w Szczucinie.
  • 12:00 Uroczystości patriotyczne przy Kwaterze Pamięci Narodowej w Szczucinie:
    - powitanie uczestników przez Burmistrza Szczucina,
    - przemówienia okolicznościowe,
    - składanie wieńców i wiązanek,
Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Burmistrz Szczucina Jan Sipior serdecznie zapraszają na POWIATOWE OBCHODY 83. ROCZNICY WYDARZEŃ WRZEŚNIOWYCH, które odbędą się 18 września 2022 r. (niedziela) o godz. 10:30 w Szczucinie. PROGRAM UROCZYSTOŚCI: 10:30 Poświęcenie odnowionej mogiły Ignacego Boducha na cmentarzu Parafialnym w Szczucinie. 10:40 Zbiórka delegacji, pocztów sztandarowych na placu parafialnym. 11:00 Uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny w Szczucinie. 12:00 Uroczystości patriotyczne przy Kwaterze Pamięci Narodowej w Szczucinie:- odegranie hymnu państwowego przez Orkiestrę Dętą przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczucinie,- powitanie uczestników przez Burmistrza Szczucina,- przemówienia okolicznościowe,- składanie wieńców i wiązanek,- program artystyczny w wykonaniu Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczucinie.