Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe spotkanie opłatkowe w Centrum Polonii w Brniu

Powiatowe spotkanie opłatkowe w Centrum Polonii w Brniu

Powiatowe spotkanie opłatkowe w Centrum Polonii w Brniu

  22.01.2015r. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez samorząd powiatowy przy współudziale powiatowej instytucji kultury. 

  W noworocznemu spotkaniu uczestniczyli m.in. Barbara Pobiegło Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego, Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia, radni powiatowi i gminni, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu, przedstawiciele duchowieństwa, funkcjonariusze straży i policji, dyrektorzy i pracownicy urzędów i instytucji, przedstawiciele środowisk gospodarczych, oświaty, kultury, sportu, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, organizacji politycznych, związków kombatanckich i zawodowych oraz przedstawiciele mediów.

  Podczas swojego wystąpienia Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski skierował podziękowania:  „Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować wszystkim Państwu za zaangażowanie na rzecz rozwoju naszego regionu. To właśnie dzięki Państwa ciężkiej pracy Powiat Dąbrowski ulega ciągłym zmianom. Szczególne podziękowania kieruję do parlamentarzystów, władz krajowych i wojewódzkich za zrozumienie naszych potrzeb i udzielenie nam pomocy przy realizacji inwestycji.  Na ręce Panów Marszałków składam gorące podziękowania dla całego Zarządu Województwa za zaangażowanie w realizację zadań w naszym regionie. Słowa podziękowania kieruję również do Pana Wojewody. Słowa podziękowania kieruję również do Pana Roberta Pantery byłego już Wicestarosty za bardzo dobrze układającą się współpracę. Dziękuję burmistrzom i wójtom gmin, dyrektorom jednostek współpracujących z Powiatem, a także dyrektorom i kierownikom jednostek powiatowych, radnym powiatowym i gminnym oraz pracownikom Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej za rok bardzo dobrej i owocnej współpracy.” – powiedział Starosta.

  Życzenia noworoczne złożyła także: Barbara Pobiegło Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego.

  W świąteczno-noworoczną atmosferę, zgromadzonych gości, wprowadziła część artystyczna przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

  W dalszej części uroczystości Ksiądz Krzysztof Trzepacz Wikariusz Parafii Olesno poświęcił opłatki, które Starosta Tadeusz Kwiatkowski i Wicestarosta Marek Kopia rozdali wszystkim uczestnikom spotkania.

  W podniosłej atmosferze, pełnej życzliwości i serdeczności wszyscy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia noworoczne.

  22.01.2015r. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez samorząd powiatowy przy współudziale powiatowej instytucji kultury.    W noworocznemu spotkaniu uczestniczyli m.in. Barbara Pobiegło Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego, Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia, radni powiatowi i gminni, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu, przedstawiciele duchowieństwa, funkcjonariusze straży i policji, dyrektorzy i pracownicy urzędów i instytucji, przedstawiciele środowisk gospodarczych, oświaty, kultury, sportu, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, organizacji politycznych, związków kombatanckich i zawodowych oraz przedstawiciele mediów.   Podczas swojego wystąpienia Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski skierował podziękowania:  „Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować wszystkim Państwu za zaangażowanie na rzecz rozwoju naszego regionu. To właśnie dzięki Państwa ciężkiej pracy Powiat Dąbrowski ulega ciągłym zmianom. Szczególne podziękowania kieruję do parlamentarzystów, władz krajowych i wojewódzkich za zrozumienie naszych potrzeb i udzielenie nam pomocy przy realizacji inwestycji.  Na ręce Panów Marszałków składam gorące podziękowania dla całego Zarządu Województwa za zaangażowanie w realizację zadań w naszym regionie. Słowa podziękowania kieruję również do Pana Wojewody. Słowa podziękowania kieruję również do Pana Roberta Pantery byłego już Wicestarosty za bardzo dobrze układającą się współpracę. Dziękuję burmistrzom i wójtom gmin, dyrektorom jednostek współpracujących z Powiatem, a także dyrektorom i kierownikom jednostek powiatowych, radnym powiatowym i gminnym oraz pracownikom Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej za rok bardzo dobrej i owocnej współpracy.” – powiedział Starosta.   Życzenia noworoczne złożyła także: Barbara Pobiegło Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego.   W świąteczno-noworoczną atmosferę, zgromadzonych gości, wprowadziła część artystyczna przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.   W dalszej części uroczystości Ksiądz Krzysztof Trzepacz Wikariusz Parafii Olesno poświęcił opłatki, które Starosta Tadeusz Kwiatkowski i Wicestarosta Marek Kopia rozdali wszystkim uczestnikom spotkania.   W podniosłej atmosferze, pełnej życzliwości i serdeczności wszyscy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia noworoczne.