Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe spotkanie opłatkowe w Szczucinie

Powiatowe spotkanie opłatkowe w Szczucinie

Powiatowe spotkanie opłatkowe w Szczucinie

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie odbyło się powiatowe spotkanie opłatkowe. Wśród przybyłych gości obecni m.in. Wiceminister Sportu i Turystyki Katarzyna Sobierajska, Posłowie na Sejm RP Józef Rojek i Edward Czesak, Wicewojewoda Małopolski Stanisław Sorys, Proboszcz Parafii Szczucin Zygmunt Warzecha ks. Prałat Józef Przybycień, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Wójtowie Gmin, Przewodniczący Rad Gmin, Radni Rady Powiatu i Gmin, Dyrektorzy instytucji, szkół, przedsiębiorcy.

Staje się już tradycją, że tuż przed Bożym Narodzeniem organizowane jest powiatowe spotkanie opłatkowe.

W tym roku nieprzypadkowo spotkanie to odbyło się w Szczucinie. Uroczystość ta była okazją do złożenia życzeń świątecznych i noworocznych oraz gratulacji z powodu otwarcia nowego wielofunkcyjnego boiska. Gratulacje i wyrazy wszelkiej pomyślności składano także Mieszkańcom i Wójtowi Gminy Janowi Sipiorowi z okazji uzyskania przez Szczucin z dniem 1 stycznia 2009 r. praw miejskich.

Powiatowy opłatek uświetniło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu grupy teatralnej „Scherzo" z ZSP w Szczucinie .
Po przedstawieniu uczestnicy spotkania, łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie odbyło się powiatowe spotkanie opłatkowe. Wśród przybyłych gości obecni m.in. Wiceminister Sportu i Turystyki Katarzyna Sobierajska, Posłowie na Sejm RP Józef Rojek i Edward Czesak, Wicewojewoda Małopolski Stanisław Sorys, Proboszcz Parafii Szczucin Zygmunt Warzecha ks. Prałat Józef Przybycień, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Wójtowie Gmin, Przewodniczący Rad Gmin, Radni Rady Powiatu i Gmin, Dyrektorzy instytucji, szkół, przedsiębiorcy. Staje się już tradycją, że tuż przed Bożym Narodzeniem organizowane jest powiatowe spotkanie opłatkowe. W tym roku nieprzypadkowo spotkanie to odbyło się w Szczucinie. Uroczystość ta była okazją do złożenia życzeń świątecznych i noworocznych oraz gratulacji z powodu otwarcia nowego wielofunkcyjnego boiska. Gratulacje i wyrazy wszelkiej pomyślności składano także Mieszkańcom i Wójtowi Gminy Janowi Sipiorowi z okazji uzyskania przez Szczucin z dniem 1 stycznia 2009 r. praw miejskich. Powiatowy opłatek uświetniło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu grupy teatralnej „Scherzo" z ZSP w Szczucinie .Po przedstawieniu uczestnicy spotkania, łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.