1. Powiatowe spotkanie opłatkowe

Powiatowe spotkanie opłatkowe

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się powiatowe spotkanie opłatkowe. Uroczystość została zorganizowana z inicjatywy Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego.Wśród przybyłych gości obecni m.in. byli ks. Prałat Józef Poremba – Proboszcz dąbrowskiej parafii, Przewodniczący Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej Robert Kądzielawa, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wójtowie Gmin, Przewodniczący Rad Gmin, Radni Rady Powiatu i Gmin, Dyrektorzy instytucji, szkół, przedsiębiorcy. Spotkanie zostało uświetnione programem okolicznościowym przygotowanym przez uczniów tutejszej szkoły. Wszyscy zaproszeni goście łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia. Spotkaniu towarzyszyły kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu „Impresjon" z Gręboszowa.