Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Dąbrowie Tarnowskiej wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej pragnie poinformować, że przygotowuje się do przeprowadzenia w miesiącu wrześniu 2012r. Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych.

Do tego ważnego dla nas strażaków wydarzenia sportowego przygotowują się też OSP w poszczególnych gminach.

Klasyfikacja końcowa po eliminacjach gminnych w zawodach sportowo – pożarniczych przedstawia się następująco:

Gmina Gręboszów:

I miejsce OSP Borusowa

II miejsce OSP Ujście Jezuickie

Gmina Mędrzechów:

I miejsce OSP Wola Mędrzechowska

II miejsce OSP Grądy

Kwalifikacje do zawodów powiatowych uzyskała drużyna kobieca z OSP Grądy.

Gmina Dąbrowa Tarnowska:

I miejsce OSP Szarwark

II miejsce OSP Nieczajna Górna

Kwalifikacje do zawodów powiatowych uzyskała drużyna kobieca z OSP Smęgorzów.

Gmina Bolesław:

I miejsce OSP Bolesław

II miejsce OSP Strojców

Kwalifikacje do zawodów powiatowych uzyskała drużyna kobieca z OSP Kanna

Zawody odbywają się przy wydatnej pomocy KP PSP, która zapewnia obsługę sędziowską, szkoleniową, dokumentacyjną. Zawody sportowo –pożarnicze połączone z organizowanymi piknikami cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców poszczególnych miejscowości i gmin, wywołują pozytywne emocje a przede wszystkim są elementem doskonalenia współdziałania pomiędzy jednostkami i propagowania ochrony przeciwpożarowej.

źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Dąbrowie Tarnowskiej wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej pragnie poinformować, że przygotowuje się do przeprowadzenia w miesiącu wrześniu 2012r. Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych. Do tego ważnego dla nas strażaków wydarzenia sportowego przygotowują się też OSP w poszczególnych gminach. Klasyfikacja końcowa po eliminacjach gminnych w zawodach sportowo – pożarniczych przedstawia się następująco: Gmina Gręboszów: I miejsce OSP Borusowa II miejsce OSP Ujście Jezuickie Gmina Mędrzechów: I miejsce OSP Wola Mędrzechowska II miejsce OSP Grądy Kwalifikacje do zawodów powiatowych uzyskała drużyna kobieca z OSP Grądy. Gmina Dąbrowa Tarnowska: I miejsce OSP Szarwark II miejsce OSP Nieczajna Górna Kwalifikacje do zawodów powiatowych uzyskała drużyna kobieca z OSP Smęgorzów. Gmina Bolesław: I miejsce OSP Bolesław II miejsce OSP Strojców Kwalifikacje do zawodów powiatowych uzyskała drużyna kobieca z OSP Kanna Zawody odbywają się przy wydatnej pomocy KP PSP, która zapewnia obsługę sędziowską, szkoleniową, dokumentacyjną. Zawody sportowo –pożarnicze połączone z organizowanymi piknikami cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców poszczególnych miejscowości i gmin, wywołują pozytywne emocje a przede wszystkim są elementem doskonalenia współdziałania pomiędzy jednostkami i propagowania ochrony przeciwpożarowej. źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej