1. Powiatowe zawody w Halowej Piłce Nożnej

• I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  • II miejsce: Szkoła Podstawowa w  Szczucinie
  • III miejsce: Szkoła Podstawowa w Oleśnie

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył młodym zawodnikom puchary i medale.

W czwartek 27 października 2022 roku na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Uczniowie klas IV-VI z 8 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek na podium stanęły drużyny reprezentujące następujące szkoły: I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: Szkoła Podstawowa w  Szczucinie III miejsce: Szkoła Podstawowa w Oleśnie O tytuł najlepszej drużyny w tej kategorii walczyli także uczniowie szkół podstawowych w Bolesławiu, Mędrzechowie, Radgoszczy, Słupcu oraz z Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył młodym zawodnikom puchary i medale. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.