Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe zawody w piłce ręcznej - Licealiada

Powiatowe zawody w piłce ręcznej - Licealiada

Powiatowe zawody w piłce ręcznej - Licealiada

15 marca 2023 roku na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział pięć drużyn uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Mecze przeprowadzone zostały w systemie "każdy z każdym".

Wyniki zawodów w kategorii: "dziewczęta"

  • I miejsce – Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki zawodów w kategorii: "chłopcy"

  • I miejsce - Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie
  • II miejsce – Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • III miejsce - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej

Drużyny biorące udział w zawodach otrzymały puchary i dyplomy, a zdobywcy I miejsc dodatkowo medale,  które wręczali nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej organizatorowi zawodów tj. Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

15 marca 2023 roku na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział pięć drużyn uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Mecze przeprowadzone zostały w systemie "każdy z każdym". Wyniki zawodów w kategorii: "dziewczęta" I miejsce – Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Wyniki zawodów w kategorii: "chłopcy" I miejsce - Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie II miejsce – Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Drużyny biorące udział w zawodach otrzymały puchary i dyplomy, a zdobywcy I miejsc dodatkowo medale,  które wręczali nauczyciele wychowania fizycznego. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej organizatorowi zawodów tj. Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.