Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Konkurs dla Gimnazjalistów ,,Omnibus 2010”

Powiatowy Konkurs dla Gimnazjalistów ,,Omnibus 2010”

Powiatowy Konkurs dla Gimnazjalistów ,,Omnibus 2010”

W dniu 10 czerwca 2010r. w Gimnazjum w Szczucinie przeprowadzono dziesiątą edycję Powiatowego Konkursu dla Gimnazjalistów - ,,Omnibus 2010", pod patronatem Starosty Dąbrowskiego–Wiesława Krajewskiego.
Do finałowej części konkursu przystąpiło 15 gimnazjalistów z całego powiatu. Konkurs składał się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Po pierwszej części, do następnego etapu ( części praktycznej ) przeszło ośmiu najlepszych zawodników.

Zadania były tak skonstruowane, aby uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami z różnych dziedzin wiedzy. W przerwie wystąpił szkolny zespół muzyczny.

Nad prawidłowością konkursu czuwała komisja w składzie:

· pan Bogdan Kolano- Dyrektor Gimnazjum w Szczucinie
· pani Teresa Gondek – Wicedyrektor Gimnazjum w Szczucinie
· pani Małgorzata Misiaszek – nauczyciel Gimnazjum w Radwanie
· pani Olga Wojakowicz - Boryczka – nauczyciel ZSP w Luszowicach
· Katarzyna Wójcik – nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dla najlepszych przygotowano cenne nagrody, których fundatorami byli:

· Starosta Powiatu Dąbrowskiego - Wiesław Krajewski
· Wójt Gminy Bolesław - Kazimierz Olearczyk
· Burmistrz Miasta Gminy Szczucin - Jan Sipior

Tytuł ,,Omnibus 2010" zdobył Radosław Witaszek z Gimnazjum w Szczucinie, wyprzedzając Ewelinę Kupiec z Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej, trzecie miejsce zajęła Kinga Gładysz z Gimnazjum w Szczucinie.
Tegoroczną edycję konkursu zorganizowały nauczycielki szczucińskiego Gimnazjum: Beata Dzięgiel i Edyta Cieśla.
Ponadto przyznano nagrody dla najlepszych reprezentantów Gminy Szczucin i Gminy Bolesław ufundowane przez wójtów tychże gmin.

W dniu 10 czerwca 2010r. w Gimnazjum w Szczucinie przeprowadzono dziesiątą edycję Powiatowego Konkursu dla Gimnazjalistów - ,,Omnibus 2010", pod patronatem Starosty Dąbrowskiego–Wiesława Krajewskiego.Do finałowej części konkursu przystąpiło 15 gimnazjalistów z całego powiatu. Konkurs składał się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Po pierwszej części, do następnego etapu ( części praktycznej ) przeszło ośmiu najlepszych zawodników. Zadania były tak skonstruowane, aby uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami z różnych dziedzin wiedzy. W przerwie wystąpił szkolny zespół muzyczny. Nad prawidłowością konkursu czuwała komisja w składzie: · pan Bogdan Kolano- Dyrektor Gimnazjum w Szczucinie· pani Teresa Gondek – Wicedyrektor Gimnazjum w Szczucinie· pani Małgorzata Misiaszek – nauczyciel Gimnazjum w Radwanie· pani Olga Wojakowicz - Boryczka – nauczyciel ZSP w Luszowicach· Katarzyna Wójcik – nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Dla najlepszych przygotowano cenne nagrody, których fundatorami byli: · Starosta Powiatu Dąbrowskiego - Wiesław Krajewski· Wójt Gminy Bolesław - Kazimierz Olearczyk· Burmistrz Miasta Gminy Szczucin - Jan Sipior Tytuł ,,Omnibus 2010" zdobył Radosław Witaszek z Gimnazjum w Szczucinie, wyprzedzając Ewelinę Kupiec z Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej, trzecie miejsce zajęła Kinga Gładysz z Gimnazjum w Szczucinie.Tegoroczną edycję konkursu zorganizowały nauczycielki szczucińskiego Gimnazjum: Beata Dzięgiel i Edyta Cieśla.Ponadto przyznano nagrody dla najlepszych reprezentantów Gminy Szczucin i Gminy Bolesław ufundowane przez wójtów tychże gmin.