1. Powiatowy konkurs recytatorsko-wokalny

Powiatowy konkurs recytatorsko-wokalny

Wszystkim wykonawcom dziękujemy za udział, gratulujemy talentu i wygranej!

14 listopada 2019 roku w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorsko – Wokalny pod hasłem „Wojna w poezji i piosence”. Była to piąta edycja konkursu, poświęcona uczczeniu 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: recytacji i śpiewu podzielonych na odpowiednie grupy wiekowe. Poziom umiejętności recytatorsko – wokalnych dzieci i młodzieży był bardzo wysoki a zaprezentowane utwory wymagające i wzruszające. Jury obradowało w składzie: Monika Dojka – nauczyciel języka polskiego, Elżbieta Czosnyka - nauczyciel języka polskiego, Małgorzata Zielińska – bibliotekarz. Nagrody wręczali wicestarosta dąbrowski Krzysztof Bryk oraz dyrektor ZS im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Robert Pantera. Wszystkim wykonawcom dziękujemy za udział, gratulujemy talentu i wygranej!