Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej Omnibus 2013

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej Omnibus 2013

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej Omnibus 2013

Dnia 13.VI.2013 w Gimnazjum w Szczucinie odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Ogólnej OMNIBUS zorganizowany przez nauczycieli Gimnazjum w Szczucinie: Beatę Dzięgiel i Edytę Cieśla.

Nagrody dla laureatów ufundował Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin oraz pani Dagmara Fortuna.

Do konkursu przystąpiło 5 szkół: Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Gruszowie Wielkim, Gimnazjum w Radwanie, Gimnazjum w Borkach i Gimnazjum w Szczucinie. Każda szkoła reprezentowana była przez trzech uczniów.

Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy to test wiedzy ogólnej. W drugiej części zadaniem uczniów było wykazać się nie tylko wiedzą, ale również sprytem i zręcznością.

Tytuł „OMNIBUSA 2013” wywalczyła Magdalena Karaś z Gimnazjum w Szczucinie;

II miejsce przypadło w udziale Edycie Garbarz z Gimnazjum w Oleśnie;

III miejsce otrzymała Paulina Dragan z Gimnazjum w Oleśnie.

Całość uświetnił występ grupy tanecznej z Gimnazjum w Szczucinie pod kierunkiem pani Anety Szlązak.

Uczestników zapraszamy za rok.

Źródło: Gimnazjum w Szczucinie

Dnia 13.VI.2013 w Gimnazjum w Szczucinie odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Ogólnej OMNIBUS zorganizowany przez nauczycieli Gimnazjum w Szczucinie: Beatę Dzięgiel i Edytę Cieśla. Nagrody dla laureatów ufundował Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin oraz pani Dagmara Fortuna. Do konkursu przystąpiło 5 szkół: Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Gruszowie Wielkim, Gimnazjum w Radwanie, Gimnazjum w Borkach i Gimnazjum w Szczucinie. Każda szkoła reprezentowana była przez trzech uczniów. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy to test wiedzy ogólnej. W drugiej części zadaniem uczniów było wykazać się nie tylko wiedzą, ale również sprytem i zręcznością. Tytuł „OMNIBUSA 2013” wywalczyła Magdalena Karaś z Gimnazjum w Szczucinie; II miejsce przypadło w udziale Edycie Garbarz z Gimnazjum w Oleśnie; III miejsce otrzymała Paulina Dragan z Gimnazjum w Oleśnie. Całość uświetnił występ grupy tanecznej z Gimnazjum w Szczucinie pod kierunkiem pani Anety Szlązak. Uczestników zapraszamy za rok. Źródło: Gimnazjum w Szczucinie
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG