1. Powiatowy Opłatek Wigilijny

Powiatowy Opłatek Wigilijny

Powitał gości i prowadził opłatek, gospodarz szkoły dyrektor Jan Kiljan.

Wczoraj 22 XII 2009 r. w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się powiatowy opłatek wigilijny, który organizowany był przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego. Na uroczystość przybyło wielu szacownych gości .Wśród nich parlamentarzyści w osobie: posła Jacka Pilcha, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego Andrzeja Sztorca, Radnej Sejmiku Województwa Małopolskiego Elżbiety Zięby. Zaproszenie przyjęli również radni samorządu Powiatu Dąbrowskiego, radni Gminy, wójtowie Gmin, radni Gmin, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych i innych instytucji, przedsiębiorcy oraz naczelnicy wydziałów Starostwa.Powitał gości i prowadził opłatek, gospodarz szkoły dyrektor Jan Kiljan. W części oficjalnej w swoim wystąpieniu Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski podziękował zebranym za owocną współpracę przy realizacji wspólnych inwestycji oraz wyraził życzenie dla dalszych działań na rzecz naszego powiatu a następnie zakończył swoje wystąpienie życzeniami świątecznymi i noworocznymi. O nastrój świąteczny i oprawę muzyczną spotkania opłatkowego –w tym przedstawienie jasełkowe i występ chóru wraz z solistką Sarą Banaś, zadbała młodzież z ZSP nr 2 ze szczególnym udziałem uczniów z klas dziennikarskich.Tę część artystyczną przygotowały dwie nauczycielki tej szkoły: Elżbieta Czosnyka i Jolanta Stelmach. Po części artystycznej uczestnicy spotkania przystąpili do łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń.