Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy turniej mini piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

Powiatowy turniej mini piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

Powiatowy turniej mini piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniu 26 marca 2019 roku w Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy turniej mini piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk dzieci, w którym wzięły udział uczennice szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Do turnieju przystąpiły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoła Podstawowa w Bolesławiu, Gręboszowie i Smęgorzowie. Zawody, które rozegrano systemem „każdy z każdym”, sędziował przedstawiciel Tarnowskiego Związku Piłki Ręcznej.

W wyniku przeprowadzonej rywalizacji miejsce na podium zdobyły:
1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie
2. miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu
3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie

Dwa dni później, 28 marca, turniej rozegrali chłopcy. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkół Podstawowych w Bolesławiu, Gręboszowie, Oleśnie i Radgoszczy. Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek miejsce na podium wywalczyły drużyny reprezentujące następujące szkoły:
1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie
2. miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie

Turniej został zorganizowany z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przyznanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego".

Teresa Rumas/dagj/gd

W dniu 26 marca 2019 roku w Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy turniej mini piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk dzieci, w którym wzięły udział uczennice szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Do turnieju przystąpiły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoła Podstawowa w Bolesławiu, Gręboszowie i Smęgorzowie. Zawody, które rozegrano systemem „każdy z każdym”, sędziował przedstawiciel Tarnowskiego Związku Piłki Ręcznej. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji miejsce na podium zdobyły:1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie2. miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie Dwa dni później, 28 marca, turniej rozegrali chłopcy. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkół Podstawowych w Bolesławiu, Gręboszowie, Oleśnie i Radgoszczy. Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek miejsce na podium wywalczyły drużyny reprezentujące następujące szkoły:1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie2. miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie Turniej został zorganizowany z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przyznanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego". Teresa Rumas/dagj/gd