Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Turniej Niepodległości

Powiatowy Turniej Niepodległości

Z okazji 90 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym organizują POWIATOWY TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI w piłce nożnej, który odbędzie się 10 listopada 2008 r. o godz. 12:00.

W Turnieju wezmą udział drużyny: duchownych, nauczycieli, przedsiębiorców, policjantów, strażaków, samorządowców, pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej i reprezentacja ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (młodzież, nauczyciele).

 


Z okazji 90 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym organizują POWIATOWY TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI w piłce nożnej, który odbędzie się 10 listopada 2008 r. o godz. 12:00. W Turnieju wezmą udział drużyny: duchownych, nauczycieli, przedsiębiorców, policjantów, strażaków, samorządowców, pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej i reprezentacja ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (młodzież, nauczyciele).