1. Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Chłopców w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Chłopców w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
I miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu
III miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
IV miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie.

Dnia 19 lutego 2008r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Chłopców. Puchary i dyplomy ufundował Starosta Powiatu Dąbrowskiego Pan Wiesław Krajewski. W imieniu Starosty puchary wręczył Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego Pan Tadeusz Kwiatkowski, a dyplomy Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Pani Marta Chrabąszcz. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:I miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejII miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BrniuIII miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejIV miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie.